X

W związku z rozwojem Firma AUTO TRUCK CENTRUM SP.Z O.O zajmująca się serwisem aut ciężarowych i maszyn zatrudni pracowników do pracy w POLSCE iBELGII.

                ZATRUDNIMY

Polska-Mirosławice (pow. wrocławski)

Mechanika pojazdów ciężarowych
-Elektromechanika
-Mechanik maszyn budowlanych

Opis stanowiska:

  • NAPRAWY I SERWISOWANIE AUT CIĘŻAROWYCH,DOSTAWCZYCH,NACZEP I PRZYCZEP
  • Diagnostyka pojazdów i maszyn.
  • Wymiana filtrów i płynów eksploatacyjnych w pojazdach.
  • Naprawa oraz wymiana wszystkich części mechanicznych.
  • Naprawy mechaniczne ,elektryczne ,pneumatyczne ,hydrauliczne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełny etat
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • możliwość  rozwoju osobistego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dla chętnych praca w godzinach nadliczbowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat B,C

                              ZATRUDNIMY

W BELGII

POMOCNIK MECHANIKA– do przeuczenia z podstawową znajomością obsługi narzędzi warsztatowych.

MECHANIKA-samodzielnego z doświadczeniem.

Zarobki od 2000 € netto do 3000 € netto/miesięcznie

OFERUJEMY:

-Oferujemy pracę w prężnie działającej i rozwijającej się firmie.
-Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz posiadanej wiedzy i zaangażowania.
-Możliwość rozwoju osobistego.
-Zapewniamy zakwaterowanie oraz opiekę w osobie koordynatora z językiem francuskim.
-Premia za polecenie osoby do pracy.

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz !!!

Jesteś zainteresowany oraz potrzebujesz więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 607-060-824